درباره گروه مهندسین تتا

شرکت تتــا با بهره گیری بیش از پانزده سال تجربه مدیران خود و با هدف ارائه فنـی ترین خدمات مهندســی و با کیفیت ترین محصولات تهویه مطبوع از سراسر جهان به سازندگان ساختمان های مــدرن و پروژه های صنـعتی برخوردار از تکنولوژی مدرن تشکیل گردیده است.

به لحاظ خلاءی که از لحاظ دانش فنی در ارائه محصولات تهویـه مطبوع در طی سال های متمادی وجود داشت بنیان گذاران این شرکت تصمیم گرفتند تا با بهره گیری از تجارب خود طی سال ها طراحی و نظــارت و اجرای پروژه های مختلف  ساختـمانی، بیمارستـانی، صنـعتی و غیره اقدام به ارائه محصولات متفاوتـی بنمایند که هم از لحاظ کیفیت و استاندارد های جهانــی در سطح بالایی باشند و هم از لحاظ دانش فنـی حین خریــد و پس از نصب، خدمات فنی در بهترین حد ممکن به کارفرمایان و مشتریان مربوطه ارائه می گردد.

گروه مهندسین تتــا فعالیت خود را از سال 1382 آغاز نموده و در زمینه فروش سیستم های تهویـه مطبوع و کلیه خدمات مربوط به آن اعم از طراحـی، اجرا، نصب و راه اندازی یکی از اولیــن ها در این صنعت می باشد.

در حال حاضر این شرکت، تنها نماینـده رسمی فروش و خدمات پس از فروش سیسـتم های تهویــه مطبوع York آمریکا ، Fuji  و Hitachi ژاپن و Royal Coll امارات می باشد . هم زمان با استقبال گسترده مشتریان، این شرکت موفق به تولید کلیه محصولات سرمایشــی با برند Teta برگرفته از دانش فنــی شرکت هایی نظیر و در ایران شده است.

این مجموعــه جز معدود شرکت هایی است که موفــق به اخذ جواز تولیـد سیستم های سرمایشی از اتحادیه تولید کنندگان و فروشندگان سیسـتم های تهویه مطبوع گردیده است. همین امر ما را بر آن داشته است که محصـولات تولیدی خود را با گارانتی معتبر طلایی به مشتریان عرضه نماییم.

گروه مهندسین تتــا جز اولین شرکت هایی می باشــد که با استفاده از دانــش فنـــی شرکتهای آمریــکایی و ژاپـــنی که پیشــرو سیستم های سرمایشی جهان هستند، همگام با بهترین و به روزترین ماشین آلات پیشرفته تولیدی با کیفیت و استـــاندارد های کلاس جهانی این صنعـــت، وارد عرصـــــه تولید داخل گردد.

مشاهده محصولاتدانلود کاتالوگ
حوزه فعالیت شرکت

واردات و بازرگانی در زمینه ساختمان، نفت، گاز و پتروشیمی و صنعت
تولید سیستم های تهویه مطبوع و سرمایشی
تاسیسات مکانیکی
تاسیسات الکتریکی
مدیریت پروژه
امور اجرایی
مشاوره
مطالعات اقتصادی
متره و برآورد
قیمت مصالح، تجهیزات و ماشین آلات، کلیه سیستم های تاسیسات مکانیکی، الکتریکی و ساختمانی

تامین انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی با بهترین کارآیی و کیفیت

بالا