طراحی، نصب و اجرا

طراحی و مهندسی

این مجموعه با داشتن مهندسین مجرب و کارآمد امکان طراحی کلیه سیستم های تهویه مطبوع مانند چیلر، موتورخانه مرکزی ، استخر، تصفیه خانه جکوزی و سونا و همچنین کلیه سیستم های piping را دارا می باشد. لزوم اجرای یک طراحی بهینه از دیدگاه انرژی و هزینه باعث می شود که مهندسین تتا از از نرم افزارهای بروز و منطبق بر استانداردهای بین المللی  استفاده نمایند و همزمان ملزم به رعایت استانداردهای ملی باشند. شناسایی نیاز مشتری و ارائه یک طرح بهینه از ویژگی های گروه طراحی و مهندسی شرکت تتا می باشد.

نصب، نظارت و اجرا

مهندسین این شرکت برای ورود به پروژه های EPC، تمام فعالیت های اجرای تاسیسات مکانیکی و الکتریکی و نصب و راه اندازی  تجهیزات را به واسطه دارا بودن یک گروه مجرب و آزموده از مهندسین و تکنیسین ها بر عهده می گیرد. خدمات ارائه شده را می توان به شرح زیر تقسیم نمود:

1 – نصب و راه اندازی انواع چیلر، فن کویل، داکت اسپلیت، موتورخانه مرکزی، استخر و تصفیه خانه
2 – اجرای کلیه عملیات Piping ساختمان ها شامل: فاضلاب، لوله های سرد و گرم.
3 – اجرای سیستم های گرمایش از کف با ارائه نقشه های اجرایی

همچنین در خدمات نظارت بر حسن انجام پروژه های تاسیساتی و بازرسی حین اجرا نیز از دیگر فعالیت های شرکت می باشد که منطبق بر آیین نامه ها و استانداردهای ملی صورت می گیرد.

مهندسی فروش و بازاریابی

مهندسی فروش شرکت در واقع رابط بخش طراحی و مهندسی با مشتری بوده و ضمن ارزیابی و شناخت نیازمندی های مشتری ، در انتخاب بهینه اقلام مورد نیاز همراه و در کنار مشتری است. این بخش در پنج قسمت مجزا فعالیت می نماید:
– بخش فروش piping : شامل فروش انواع لوله های آبرسانی و فاضلابی ، اتصالات ، انواع عایق و شیرآلات بهداشتی و تاسیساتی می باشد .
– بخش فروش سیستم های تهویه مطبوع : انواع چیلرهای تراکمی آب خنک و هوا خنک , چیلرهای جذبی , مینی چیلر , انواع فن کویل , داکت اسپلیت , کولرهای گازی
– بخش فروش اقلام موتورخانه : دیگ , مشعل , پمپ , بوستر پمپ , لوازم کنترلی و ..
– ابزارآلات و تجهیزات صنعتی مورد نیاز در صنتعت تاسیسات نظیر انواع درل ها، موتور های الکتریکی و ژنراتور.
– فروش خدمات فنی مهندسی و مشاور مهندسی که در واقع پل ارتباطی بخش طراحی با مشتری بوده و فعالیت های نظیر طراحی سیستمهای تاسیساتی و انتخاب اقلام و تجهیزات مورد نیاز برای پروژه را با بخش فنی هماهنگ نموده و به مشتری ارائه می نماید.

بالا