0%

مینی چیلر

مینی چیلر

مینی چیلر تتا

کمپرسورها
پیمایشگر (برای مدل موجود) برای واحدهای MAC / M4AC020C / CR با استفاده از کمپرسور دوار استفاده می شود تا عملکرد آرام و قابل اعتماد را در طیف وسیعی از دمای عملیاتی ارائه دهد. اما ، برای محافظت از کمپرسورها در برابر آسیب ، یک محافظ فاز (برای مدل موجود) برای جلوگیری از چرخش کمپرسورها در جهت اشتباه فراهم شده است.

مدل های M5AC کمپرسور Tandem از کمپرسورهای دوار R410A در پیکربندی پشت سر هم استفاده می کنند. کمپرسورهای Tandem بسیار کارآمد و صرفه جویی در هزینه هستند. باعث کاهش تلفات مکانیکی ، به حداقل رساندن تلفات جریان گاز و آشفتگی می شود. برای بارگذاری ظرفیت 3 مرحله (0-40-60-100٪) برای M5AC040 / 050CR و بارگذاری ظرفیت 2 مرحله (0-50-100٪) برای M5AC030 / 055CR وجود دارد.

فن های کندانسور فن های موتور
MAC / M4AC080 ~ 150C / CR مجهز به دو تیغه پروانه پروانه جریان هوا بالا است که از فلز ساخته شده اند. فن ها توسط موتورهای ضد آب و هوا که از نوع یک فاز هستند به صورت عمودی رانده می شوند.

تبخیر کننده
مبدل حرارتی از صفحات استیل ضد زنگ که از نزدیک چیده شده و در کنار هم چیده شده اند (BPHE) برای اطمینان از بازده بالای تبادل گرما استفاده می شوند. برای مدل های MAC / M4AC080 ~ 150C / CR ، آب از طریق BPHE در یک کانال به تنهایی جریان می یابد ، در حالی که به دلیل دو کمپرسور ، مبرد از طریق دو کانال مجزا دیگر جریان می یابد. مبرد t بسته به نحوه کار (خنک کننده یا گرمایش) با توجه به آب در یک جریان متقابل یا جریان موازی قرار خواهد گرفت.
اعلام ایمنی 

حفاظت های ایمنی ارائه شده برای مینی چیلر عبارتند از:
الف) سوئیچ های فشار قوی و کم
ب) سوئیچ جریان آب دیفرانسیل
ج) محافظ فشار بیش از حد موتور ، پمپ آب و پنکه موتور
د) سنسور محافظت
در برابر یخ زدگی در شرایط غیر عادی ، کنترل پنل چیلر به نوبه خود از واحد خاموش شده و سپس خطاهای عملکرد را نمایش دهید.

مخزن آب و اتصال لوله کشی
مدل های M4AC / MAC080 ~ 150C / CR با مخزن بافر آب در دسترس نیست. با این حال ، این واحد دارای مخزن انبساط 8 لیتری است. علاوه بر این ، مخزن هیدرولیک 135L اختیاری نیز موجود است. اتصال لوله خارجی آب می تواند از سمت چپ یا سمت راست واحد انجام شود. اتصال با اتصال 1/4 “1 female برای اتصالات لوله و لوله های برگشتی انجام می شود. در همین حال ، MAC / M4AC020 ~ 060C / CR دارای مخزن بافر آب 22 L یا 40 L (به مشخصات) باشد.

ضد یخ حفاظت
واحد چیلر دارای چندین حفاظت ضد یخ ویژگی های:
1. مس مبدل حرارتی صفحه ضد یخ BPHE یک بخاری نوار در اطراف آن برای جلوگیری از آب یخ در داخل
2. حالت خودکار
کنترل چیلر بر روی واحد به گرما مجبور اگر دمای هوای محیط در فضای باز بیش از حد سرد باشد حالت را نشان می دهد.

تعمیر و نگهداری
به منظور تسهیل کنترلر ، یک سوئیچ راکر برای خاموش کردن عرضه به PCB ارائه شده است. با این وجود ، خاموش کردن سوئیچ منبع تغذیه اصلی ورودی را به واحد چیلر قطع نمی کند.

captcha

WhatsApp chat