0%

چیلر چیگو

_
گروه مهندسین تتا
شرکت چیگو چین یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع شامل چیلر، سیستم های VRF، فن کویل، هواساز، داکت اسپیلت، کولر گازی و لوازم خانگی می باشد که در سال 1994 تاسیس شد. کارخانه و دفتر مرکزی آن در شهر فوشان می باشد و سالانه بیش از ده میلیون دستگاه در ظرفیت های مختلف با برند چیگو و سایر برند های اروپایی و آمریکایی در کارخانه های این شرکت در سر تاسر چین تولید می گردد. این شرکت محصولات خود را با برند چیگو و سایر برند های قدیمی و خوش نام در این عرصه به اروپا، آسیا، آمریکا و آفریقا صادر و دارای دفاتر فروش و نمایندگی های معتبر در کل دنیا می باشد. در ایران نمایندگی این محصول شرکت تامین تهویه الکترونیک با نام تجاری تتا می باشد که توانسته است بسیاری از پروژه های بزرگ ساختمانی را توسط این برند معتبر و خوش نام حمایت کند.
چیلرهای هواخنک اسکرال چیگو در ظرفیت های 30، 65 و 130 کیلو وات تولید می شود. این چیلرها مدولار بوده و توانایی اتصال به هم و عملکرد یکپارچه را دارند. حداکثر 16 یونیت را می توان به هم متصل کرد و در نتیجه حداکثر توانی که می توان از چنین سیستمی دریافت نمود حدود 2080 کیلوات می باشد.
چیلرهای چیگو از مبدلهای پوسته و لوله با راندمان و بهره وری بالا استفاده می کنند. مبرد مورد استفاده R22 و R410 و R407C می باشد و در این چیلرها از یک، دو یا چهار کمپرسور اسکرال ساخت شرکت کوپلند استفاده می شود.

captcha

WhatsApp chat