0%
_
مهندسی اجرائی
شرکت تامین تهویه الکترونیک با محوریت اصلی مهندسی طرح و اجرا و دارا بودن سابقه طولانی اجرا و داشتن رزومه های قوی و با اتکا به تخصص ها و تجارب علمی و عملی صاحبان و پرسنل خود، کارفرمایان را در زمینه مطالعه، نظارت، مشاوره و تامین مصالح برای کلیه پروژه های ساختمانی، صنعتی، کارخانجات در تاسیسات مکانیکی و الکتریکی همیاری می کند. همفکری و مشاوره در زمینه فنی، مهندسی، مالی و اقتصادی با درک و شناخت صحیح از مقتضیات مشتریان از لحاظ مالی، نوع تفکر کارفرما، شرایط حاکم بر اقتصاد جامعه و با بکارگیری از تخصص و دانش کافی پرسنل خود، موجبات تعیین کارآمدترین روش برای انتخاب صحیح و مناسب نوع سیستم های فنی مورد نیاز کارفرمایان خواهد گردید.
 

بخش تاسیسات الکتریکی

یکی از بخشهای گروه تتا بخش تاسیسات الکتریکی می باشد. این شرکت با داشتن چند نمایندگی معتبر از شرکت های داخلی و خارجی، توانایی تامین کلیه آیتم های اجرایی در بخش الکتریکال تمامی پروژه های ساختمانی را دارد و انجام کلیه مراحل تاسیسات الکتریکی، انجام پروژه های هوشمند سازی و غیره از دیگر فعالیت های این بخش می باشد.

بخش ساختمانی

بخش ساختمانی یکی از حوزه های اصلی فعالیت گروه تتا را تشکیل می دهد. گروه تتا در این حوزه از جمله شرکتهای پیشرو و صاحب سبک مدرن به شمارمی رود که در زمینه دانش فنی، داشتن نیروهای جوان، متعهد و به روز، استفاده از مدرن ترین و جدید ترین ابزارهای اجرایی و مهندسی، استفاده از متخصصین کارآزموده از شرکت های سرآمد این حوزه به شمار می رود.
 

بخش تاسیسات مکانیکی

گروه مهندسین تتا در زمینه تاسیسات مکانیکی اعم از پایپینگ، سیستم های سرمایش و گرمایش، سیستم های تهویه مطبوع دارای سابقه طولانی هم در زمینه اخذ نمایندگی های شرکت های داخلی و خارجی و هم در زمینه نصب و اجرا و راه اندازی و خدمات پس از فروش می باشد. سابقه انجام پروژه های شاخص در داخل و خارج کشور نشان دهنده این ادعا می باشد.
چیلر چیگو

طراحی و مشاوره

گروه مهندسین تتا توان طراحی کلیه نقشه های تاسیسات مکانیکی، الکتریکی و معماری برای کلیه پروژه ها با انواع کاربری نظیر مسکونی، اداری، تجاری، آموزشی، درمانی، صنعتی، ورزشی و همچنین ارائه بهترین مشاوره ها در زمینه تاسیسات الکتریکال و مکانیکال به جهت بهینه کردن هزینه های اقتصادی توام با کیفیت های فنی لازم را دارا می باشد.

captcha

WhatsApp chat