0%
شرکت جانسون کنترل آمریکا
_
شرکت جانسون کنترل یک شرکت آمریکایی و چند ملیتی است که در زمینه طراحی و تولید تجهیزات داخلی خودرو کنترلی تهویه مطبوع ساختمان و اتومبیل و انواع باتری اتومبیل فعالیت می کند. شرکت جانسون کنترل در سال 2013 در فهرست فورچون 500 جهانی، رتبه 251 بزرگترین شرکت های جهان را به خود اختصاص داده است. دفتر مرکزی آن در شهر میلواکی قرار دارد و دارای 1300 دفتر فروش در کل دنیا می باشد.
یورک آمریکا
شرکت یورک آمریکا
_
شرکت یورک جز بزرگترین شرکت های تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع جهان که در سال 1874 در آمریکا ایجاد گردید، می باشد. سهام اصلی این شرکت در سال 2005 توسط شرکت جانسون کنترل آمریکا با قیمت 2/3 بیلیون دلار خریداری گردید. بنا به ادعای شرکت یورک حدود 90% از بلندترین ساختمان های دنیا یکی از محصولات آن شامل چیلر، فن کویل، سیستم های VRF، هواساز و غیره بکار رفته است. این شرکت تقریبا در تمامی نقاط دنیا دارای دفتر و مراکز فروش می باشد و دارای تقریبا 150.000 کارمند در سر تا سر دنیا می باشد.
شرکت هیتاچی ژاپن
_
شرکت هیتاچی در سال 1910 در شهر هیتاچی، تاسیس و دفتر مرکزی آن در توکیو می باشد. گستره محصولات و تولیدات شرکت هیتاچی در زمینه سیستم های تهویه مطبوع، لوازم خانگی، رایانه و موبایل می باشد. سهام عمده کارخانه تولید سیستم های تهویه مطبوع این شرکت، در سال 2015 توسط شرکت جانسون کنترل آمریکا خریداری گردید. شرکت هیتاچی در سال 2012 در فهرست فورچون 500 جهانی، در رتبه 38 بزرگترین شرکت های جهان قرار گرفت.
شرکت چیگو چین
_
شرکت چیگو چین یکی از بزرگترین شرکت های تولید کننده سیستم های تهویه مطبوع شامل چیلر، سیستم های VRF، فن کویل، هواساز، داکت اسپیلت، کولر گازی و لوازم خانگی می باشد که در سال 1994 تاسیس شد. کارخانه و دفتر مرکزی آن در شهر فوشان می باشد و سالانه بیش از ده میلیون دستگاه در ظرفیت های مختلف با برند چیگو و سایر برند های اروپایی و آمریکایی در کارخانه های این شرکت در سر تاسر چین تولید می گردد. این شرکت محصولات خود را با برند چیگو و سایر برند های قدیمی و خوش نام در این عرصه به اروپا، آسیا، آمریکا و آفریقا صادر و دارای دفاتر فروش و نمایندگی های معتبر در کل دنیا می باشد. در ایران نمایندگی این محصول شرکت تامین تهویه الکترونیک با نام تجاری تتا می باشد که توانسته است بسیاری از پروژه های بزرگ ساختمانی را توسط این برند معتبر و خوش نام حمایت کند.
خدمات پس از فروش و گارانتی
شبکه خدمات پس از فروش و گارانتی شرکت گروه مهندسین تتا سعی نموده است گستردگی و پراکندگی قابل دسترس در سطح کشور داشته باشد. برای هر شهرستان و شهرهای بزرگ بر پایه توزیع کنندگان، فروشندگان و نمایندگان فروش مجاز دفاتر خدمات پایه گذاری شده است. دفاتر خدمات پس از فروش در سراسر کشور تحت نظارت دفتر مرکزی که در تهران می باشد.

captcha

WhatsApp chat