مزایای سیستم VRF

vrf مزایای

مزایای سیستم VRF

مزایای سیستم VRF

کنترل مستقل

سیستم های VRV به وسیله سپریشن ها توانایی تامین و کنترل جداگانه تهویه مطبوع بخش هایی هم طبقه یا در طبقات متفاوت را دارد. این سیستم به طور خودکار هر پنل را برای ارائه تهویه مطبوع مستقل به اتاق هایی در سایزهای مختلف کنترل می کند و یک محیط زندگی یا کار مناسب را تامین می کند.

مقرون به صرفه

به دلیل کنترل جداگانه هر بخش، سیستم های VRF از نظر برق مصرفی بسیار مقرون به صرفه هستند. در مقایسه با سایر سیستم‌ها، سیستم‌های VRF تنها سیستم‌هایی هستند که توانایی گرمایش یا سرمایش فضاهای خاص را به طور همزمان دارند. در واقع کل بار برای یک سیستم را می توان بر اساس نیازهای خاص تهویه مطبوع تغییر داد.

vrf مزایای

انرژی کارآمد

سیستم های VRF کاملا قادر به استفاده مجدد از گرمای فضاهای مختلف با استفاده از فناوری بازیابی حرارت هستند. سیستم های VRF قابلیت تنظیم مداوم دمای مبرد را برای مطابقت با ظرفیت و دمای مورد نیاز با افزایش بازده فصلی را دارند. انتخاب یک دستگاه قابل اعتماد می تواند باعث شود کمپرسور سیستم VRF شما کارکردی تا ۵۰% بیشتر داشته باشد.

علاوه بر این، سیستم‌های VRF در فضای کوچکی قابل اجرا می باشند، نصب نسبتا ساده ای دارند، می‌توانند برای تمامی طبقات و نقشه های مختلف قابلیت تطبیق دارند، دارای سیستم کنترلی متنوعی همراه با صدای کارکرد کم هستند، و همچنین قابلیت ریبوت خودکار و چرخش در عملکرد در حالت ماژولار هستند.

گروه مهندسین تتا شرکتی با سابقه ۲۲ ساله در تهویه مطبوع در زمینه تهیه، اجرا، ضمانت و نگهداری سیستم های VRF سابقه طولانی دارد و در حال حاضر قابل اعتماد ترین برندها شامل SAMSUNG  وTICA را در این زمینه در سراسر کشور عرضه می دارد.

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


ورود | ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
رمز عبور را وارد کنید
رمز عبور حساب کاربری خود را وارد کنید
برگشت
درخواست بازیابی رمز عبور
لطفاً پست الکترونیک یا موبایل خود را وارد نمایید
برگشت
کد تایید را وارد کنید
کد تایید برای شماره موبایل شما ارسال گردید
ارسال مجدد کد تا دیگر
ایمیل بازیابی ارسال شد!
لطفاً به صندوق الکترونیکی خود مراجعه کرده و بر روی لینک ارسال شده کلیک نمایید.
تغییر رمز عبور
یک رمز عبور برای اکانت خود تنظیم کنید
تغییر رمز با موفقیت انجام شد